Помогите с домашним заданием прошу побыстрей 1) До млина привезли 58 мішків пшениці й 38 мішків

жита. Пшениці привезли на 8 ц більше, ніж жита. Скільки окремо кілограмів жита й пшениці привезли, якщо всі мішки із зерном мали однакову масу? 2) 5405 -96 50 грн 80 к. : 40 3 грн 50 к. • 4 4850 • 44 5 грн 42 к. • 50 2 грн : 20 к.

Ответы на вопрос

Отвечает Носарева Анастасия.

1)58-38=20 мішків пшениці більше

16ц=1600кг

2)1600:20=80 кг важить один мішок

3)58*80=4640 кг пшениці

4)38*80=3040 кг жита