з двох сіл, відстань між якими 140 км, одночасно в протилежних напрямках виїхали 2

автомобілі.Перший автомобіль їхав зі швидкістю 80км/год.З ЯКОЮ ШВИДКІСТЮ ЇХАВ 2 АВТОМОБІЛЬ,ЯКЩО ЧЕРЕЗ 4 ГОД ПІСЛЯ ВИЇЗДУ ВІДСТАНЬ МІЖ НИМИ БУЛА 600КМ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ветрова Віталіна.

1) 45 • 4 = 180 (км) – проїхав перший автомобіль.

2) 55 • 4 = 220 (км) – проїхав другий автомобіль.

3) 180 + 220 = 400 (км) – відстань між селами.

2 спосіб.

1) 45 + 55 = 100 (км) – проїхали автомобілі за 1 год.

2) 100 • 4 = 400 (км) –  відстань між селами.

Відповідь: 400 кілометрів.