ПОЖАЛУЙСТА КОМУ НЕ СЛОЖНО ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДАЮ 50 БАЛОВ Два

автомобілі виїхали одночасно з Харкова в протилежних напрямках.Перший автомобіль їхав зі швидкістю 70 км/год, а другий - зі швидкістю , на 10 км/год меншою, ніж перший автомобіль. На якій відстані один від одного будуть знаходитися автомобілі через 2 години після виїзду?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Илья.

Ответ:

260 км

Пошаговое объяснение:

70-10=60 (км/год) швидкість другого автомобіля

70+60=130 (км/год) швидкість віддалення

130*2=260 (км) відстань між автомобілями через 2 години