Задача 1. Два автомобілі виїхали одночасно з Дніпра в протилежних напрямках. Перший автомобіль

їхав зі швидкістю 70 км/год, а другий — зі швидкістю, на 10 км/год меншою, ніж перший автомобіль. На якій відстані один від одного будуть знаходитися автомобілі через 2 год після виїзду? Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Целковский Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 70 - 10 = 60 (км/ч) - скорость второго

2) 2 * (70 + 60) = 2 * 130 = 260 (км) - расстояние между ними через 2 часа

Ответ: 260 км