З двох станцій, відстань між якими дорівнює 60 км, одночасно в протилежних напрямках виїхали два

поїзди. Перший поїзд їхав зі швидкістю 70 км/год. З якою швидкістю їхав другий поїзд, якщо через 4 год після виїзду відстань між ними стала дорівнювати 700 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Денис.

Ответ:

1. Знаходимо відстань, яку проїхав 1-ий поїзд за 4 години:

70 * 4=280 (км)

2. Якщо відомо загальну відстань між поїздами через 4 години руху, можна знайти відстань, яку проїхав 2-ий поїзд (враховуючи те, що спочатку поїзди знаходилися на відстані 60км один від одного):

700-60-280=360 (км) - проїхав 2-ий поїзд

3. 2-ий поїзд їхав також 4 години. Знаходимо швидкість руху 2-го поїзда:

360/4=90 (км / год) - швидкість руху 2-го поїзда

Відповідь: швидкість руху 2-го поїзда 90 км / год.

Пошаговое объяснение: