першого дня у магазині продали 12 телевізорів, що становить четверту частину всiх телевiзорiв, а

другого 1/4 решти. скiльки телевiзорiв продали другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Ёлкин Семён.
12*4=48 (тел) - було спочатку
48-12=36 (тел) - залишилося після першої продажі
36:4=9 (тел) - продали 2-ого дня
В-дь: 9 тел продали 2-ого дня