На першому скаладi було в 3 раз бiльше телевiзорiв, нiж на другому.Коли з першого складу в везли 20

телевiзорiв, а на другий привезли 14 телевiзорiв на обох складах стало порiвно. Скiлькi телевiзорiв було на кожному склад спочатку​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслихин Алексей.

х - на втором

3х - на первом

3х-20=х+14

3х-х=14+20

2х=34

х=34:2

х=17 тел - на втором

17*3=51 тел - на первом

Отвечает Орлова Эльвина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Було:

х телевізорів на другому складі;

3х телевізорів на першому складі;

Стало:

3х-20 на першому;

х+14 на другому;

За умовою:

3х-20=х+14

3х-х=14+20

2х=34

х=34:2

х=17 тел.було на другому складі;

3х=3*17=51 тел.було на першому скдаді.