В одному ящику було в 6 разiв бiльше бананiв, нiж у другому. Коли з першого ящика взяли 16 бананiв,

а в другий поклали ще 14, то бананiв у обох ящиках стало порiвну. Скiльки бананiв було в другому ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Клос Мар'яна.
Y=6x
y-16=x+14
6x-16=x+14
5x=30
x=6
Ответ: 6