Задачі 1. 9 червоних гвоздик і 6 рожевих гвоздик поставили у 3 вази. Скільки гвоздик було в

кожній вазі? (розв’язати задачу двома способами, склавши вираз). 2. 12 хлопчиків і 8 дівчат розділилися на 4 команди. Скільки дітей було в кожній команді? (розв’язати задачу двома способами, склавши вираз). Розв’язати рівняння х*(56:14)=96 х:(84:12)=70 (135:15)* х=540 (12*7):x=2

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.
х*(56:14)=96
х * 4 = 96
х = 96 : 4
х = 24

х : (84:12) =70
х : 7 = 70
х = 70 * 7
х = 490

(135:15) * х = 540
9 * х = 540
х = 540 : 9
х = 60

(12 * 7 ):x = 2
84 : х = 2
х = 84 : 2
х = 42