Вiдеокамера коштувала 3500грн. У зв'язку з весняною акцiею ii цiну було знижено на 1/20. При оплатi

картуою покупець одержуе знижку, яка становить 1/25 останньоi цiни. Скiльки потрiбно заплатити за вiдеокамеру,розраховуючись карткою?

Ответы на вопрос

Отвечает Артеев Владимир.
3500/20=175
3500-175=3325
3325/25=133
3325-133=3192
В-дь потрібно сплатити 3 192 грн