Середнє арефметичне двох чисел дорівнює 69. Знайтиці числа, якщо одне з них на 15 менше за друге


Ответы на вопрос

Отвечает Аджигитов Даня.
(х+15х)÷2=69
16х÷2=69
16х=69÷2
16х=34,5
х=34,5÷16
х=2,16 - 1 число
2,16+15=17,16- 2 число