Дано вибірку 3,2 3,5 4,3 4,8 5 5,6. Знайдіть медіану і середнє значення цієї вибірки


Ответы на вопрос

Отвечает Martynova Diana.
Медиана выборки: (4,3+4,8)/2=4,55.
Среднее значение выборки: (3,2+3,5+4,3+4,8+5+5,6)/6=26,4/6=4,4.