Один з катетів прямокутного трикутника =12 см, а інший на 8 см менший за гіпотенузу. Знайдіть P

трик. АВС

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремов Илья.
Х - 2 катет
х+8  - гипотенуза
12^2+x^2=(x+8)^2
144+x^2=x^2+16x+64
16х=144-64
х=80/16
х=5 см - равен 2 катет
5+8=13 - равна гипотенуза
Р=12+5+13=30 см - равен периметр