У першому штабелі в 2 рази більше дошок, ніж у другому. коли з першого штабеля взяли 30 дошок, а у

другий доклали 5 дошок, то в першому стало на 45 дошок більше, ніж у другому. скільки дошок було у кожному штабелі спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Плахута Ира.
(2x-30)-(x+5)=45
2x-x-30-5=45
x-35=45
x=45+35
x=80 во втором 
2*80=160 в первом