Скільки коренів має рівняння 5х+2=2


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Аня.
5х=2-2
5х=0
Х=0
................
Отвечает Марченков Богдан.
Рівняння має один корінь:

5х+2=2
5х=2-2
5х=0
Х=0:5
Х=0

Відповідь: 0