Задача У шкільній майстерні учні повинні були змайструвати 45 рамок,але змайстрували на третину

більше,Скільки всього рамок змайстрували учні, Рівнняня 54-Х=72/8

Ответы на вопрос

Отвечает Ахремчик Яна.
Задача.
1) 45 : 3 = 15 (рамок) - на столько больше сделали учащиеся
2) 45 + 15 = 60 (рамок) - сделали учащиеся всего
Ответ: 60 рамок.
Уравнение.
54 - х = 72/8,
54 - х = 9,
х = 54 - 9,
х = 45.