різниця двох сторін паралеограмма дорівнює 8 см ,а його периметр -48см.Чому дорівнює менша зі

сторін паралеограма

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Альбина.

P = (a + b) * 2 - формула периметра

Пусть а = х (см) - ширина, тогда b = х + 8 (см) - длина

Уравнение: (х + х + 8) * 2 = 48

2х + 8 = 48 : 2

2х + 8 = 24

2х = 24 - 8

2х = 16

х = 16 : 2

х = 8 (см) - ширина (а)

8 + 8 = 16 (см) - длина (b)

Вiдповiдь: 8 см - менша iз сторiн.


Проверка:

(8 + 16) * 2 = 48

24 * 2 = 48

48 = 48 (см) - периметр