Веломипедист подолав відстань між двома містами за 2 года, а пішохід = за 6 год. Знайдіть відстань

між містами ,якщо швидкисть пішохода на 8 км/год менша від швидкості велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Алёна.

х - швидкість велосепедиста, а ( х - 8 ) - швидкість пішохода

Якщо вони подолали відстань між містами, то подолали однокову кількість кілометрів. Тому прирівнюємо:

2х = 6( х - 8 )

2х - 6х = -48

-4х = -48

х = 48 : 4

х = 12 (км/год) - швидкість велоспедиста

Але їхав велосепедист дві години, тому множим 12 * 2 = 24 км

Відповідь: між містами 24 кілометри