велосипед подолав відстань між двома містами за 2 год., а пішоход за 4 год. Знайдіть швидкість

велосипедисьа і пішохода та відстань між містами якщо швидкість пішохода на 4.5 км/год менша від швидкості велосипедиста​

Ответы на вопрос

Отвечает Лищук Кристина.

Нехай швидкість велосипедиста була х км/год, тоді пішохода - (х-8)

2х=6*(х-8)

2х-6х=-48

-4х=-48

х=48:4

х=12(км/год)-швидкість велоспедиста

12-8=4(км/год)-швидкість пішохода