Пішохід подолав відстань між двома селищами за 7 год,а вершник за 3год.Знайдіть швидкості пішохода

та вершника, якщо швидкість пішохода на 5,6 км/год менша від швидкості вершника.Бігоооом! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Дарья.

Ответ:

Пішохід і вершник подолали однакову відстань. Нехай KM / Gamma * O * A , тоді 5,6) км/год. швидкість пішохода х швидкість вершника -(x+ Відповідно до умови задачі складаємо рівняння: 7x = 3(x + 5, 6) ; 4x = 16, 8 ; x = 4, 2 . Отже, швидкість пішохода 4,2 км/год, а швидкість вершника - (4,2 + 5,6) км/год = 9,8 км/год. Відповідь. Швидкість пішохода 4,2 км/ год, а швидкість вершника - 9,8 км/год. =