Пішохід подолав відстань між селищами за 7 год, а вершник - за 3 год. Знайдіть відстань між

селищами, якщо швидкість пішохода на 5,6 км/год менша, ніж швидкість вершника

Ответы на вопрос

Отвечает Кириенко Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість пішохода - х км/год, тоді швидкість вершника

(х + 5,6) км/год. За 7 годин пішоход подолав шлях - 7х км, а  вершник  за 3 години 3( х + 5,6) км . Складемо рівняння:

7х = 3*(х + 5,6)

7х = 3х + 16,8

7х - 3х = 16,8

4х = 16,8

х = 16,8 : 4

х = 4,2 км/год швидкість пішохода

7х = 7 * 4,2 = 29,4 км відстань між селищами

Отвечает Еремеев Дмитрий.

Ответ:

Відповідь:84км

Пошаговое объяснение:

Сначало нам нужно узнать какая разница во времени

1)7-3=4(год)

Потом делим 5,6 на 4

2)5,6:4=1,4(км/год) - швидкість пішохіда

3)(1,4+5,6+1,4)×10=84(км)