Одне з двох чисел дорівнює 291. Знайдіть інше число, якщо їх сума дорівнює 1)702 ;2)1000; 3)921.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

1) 702-291=411

2) 1000-291=709

3) 921-291=630