Одне з двох чисел доривнюэ 702. Знайдить инше число, якщо йх сума доривнюе: 1)702 2)1000 3)921


Ответы на вопрос

Отвечает Сидорець Анастасія.

Ответ:

1) 0

2) 298

3) 219

Пошаговое объяснение:

1) 702-702=0

2)1000-702=298

3) 921-702=219