Одне з двох чисел дорівнює 702. Знайдіть інше число, якщо їх сума дорівнює 1)702 ;2)1000; 3)921.


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Никита.

Нехай x - друге число

1) 702+x=702

x=702-702

x=0

2)702+x=1000

x=1000-702

x=298

3) 702+x=921

x=921-702

x=219