Цукерки розклали в два пакети. Маса одного пакета з цукерками дорівнює 3/4 кг, а маса другого - на

1/8 кг менша від маси першої. Яка маса обох пакетів із цукерками

Ответы на вопрос

Отвечает Венчаков Данил.

В первом 3/4кг=0,75кг

Во втором 3/4-1/8=5/8=0,625кг

В обоих пакетах 0,75+0,625=1,375кг