загальна маса пакетів з цукерками -24 кг, а пакетів з печивом - на 12 кг більше. Скільки всього

пакетів, якщо маса одного пакета з цукерками дорівнює 3 кг, а одного пакета з печивом - 4 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковтун Света.
1)24:3=8(ящ)-маса пакетiв з цукерками 2)12:3=4(ящ)-маса пакiтов з печивом
Отвечает Сакыпкерей Жансая.
24+12=36 кг печиво
24:3=8 пакетiв з цукерками
36:4=9 пакетiв з печивом