Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печива,усього на суму 639 грн.Скільки коштує 1 кг цукерок,якщо

1 кг печива коштує 23 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Алина.

Ваша робота повинна виглядати так.


Отвечает Дмитришин Микола.

с продажи печенья он получил 9*23=207грн

значит, с продажи конфет 639-207=432грн

значит цена 1кг конфет = 432/12=36грн