За 10 днів до Сорочинського ярмарку двоє гончарів вирішили виготовити 150 глечиків. Скільки

глечиків вдалося виготовити за цей час гончарам, якщо щодня вони робили на 3 глечики більше, ніж планували спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Саша.

150:10=15(г)за 1 день

15+3=18(г)робили

18*10=180(г)виготували


прости я не уверина но думаю так