Периметер ривнобедреного трикутника доривнюе 40 см а його основа 14 см Знайдить бичну сторону

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Усепян Элен.

P=a +b+c=40

a=b так як рівнобедрений, нехай а=х тоді

х+х+14= 40

2х=40-14

2 х=26

х=13