Робітник за планом мав виготовити 112 деталей за 8 днів. На скільки днів раніше він зможе виконати

завдання, якщо виготовлятиме щодня на 2 деталі більше.

Ответы на вопрос

Отвечает Варежкин Антон.

112 шт. - деталей мав виконати за планом за 8 днів робітник, за умовою задачі.

112 : 8 = 14 (шт.) - деталей за планом мав виконати робітник щодня, із умови задачі.

14 + 2 = 16 (шт.) - деталей робітник зможе виготовляти щодня, якщо виготовлятиме щодня на 2 деталі більше, за умовою задачі.

112 : 16 = 7 (днів) - за стільки днів робітник зможе виконати завдання, якщо виготовлятиме щодня на 2 деталі більше, за умовою задачі.

Тоді:

8 - 7 = 1 (день) - на стільки днів раніше робітник зможе виконати завдання.

Відповідь: на 1 день.