СРОООООЧНОО!!! У меня щас к.р!! якщо столяр виготовлятиме 4 стільці щодня, то він виконає завдання

за 10 днів. З скільки днів він виконає завдання якщо виготовлятиме по 5 стільців щодня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Касымов Улугбек.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

4/5 = х/10

х = 4*10 / 5

х = 40/5

х = 8

Ответ: за 8 дней