HELP!)) На спорудження будинку працювало три бригади. У першій бригаді 8 робітників працювало 10

днів, у другій 10 робітників працювало 9 днів, у третій 6 робітників працювало 12 днів. За роботу всі три бригади разом отримали 31 460 грн. По скільки гривень отримала кожна бригада, якщо продуктивність праці всіх робівтників однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Ванек.

Ответ:

10400 первая

11700 вторая

9360 третья

Пошаговое объяснение:

31460/(8*10+10*9+6*12)*8*10=10400 первая

31460/(8*10+10*9+6*12)*10*9=11700 вторая

31460/(8*10+10*9+6*12)*6*12=9360 третья