Знайдіть чотири таких послідовних натуральних числа,що перше з них ділиться на 3,друге - на 5,третє

на 7,четверте на 9. будьласка

Ответы на вопрос

Отвечает Князь Влад.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

159/3=53

160/5=32

161/7=23

162/9=18