Оқушы бірінші күні кітаптың 8/1-ін, екінші күні қалғанының 7/2-сін оқыды. Сонда оқушының оқыған

беттері оқамаған беттерінен 18 бет кем болды. Кітапта барлығы неше бет болған? Пожалуйста помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Ренесанс Ольга.

1-1/8=7/8

(7*2)/(8*7)=14/56=1/4

7/8-1/4=5/8

1-5/8=3/8

(5/8)-(3/8)=2/8

(1*18*8)/2=18*4=72