Обчисліть із точністю до сотих площу круга, діаметр якого дорівнює 14см.


Ответы на вопрос

Отвечает Стенцова Валя.

Ответ:

S=πr²   r=d:2 =14:2=7 cм      S=3,14*7²=3,14*49=153,86 cм²