серед яблук що були заготовлені на зиму 5 процентів виявилися зіпсованими.яка ймовірність з першої

спроби витягти навсання незіпсоване яблуко

Ответы на вопрос

Отвечает Алёкминская Дарья.

Ответ: 95%

Дано: Р(А) = 5% - вероятность события.

Найти: Q(A) = ?

Пошаговое объяснение:

Вероятность противоположного события по формуле:

Q(A) = 1 - P(A) = 1 - 0.05 = 0.95 = 95% - ответ.