Розв'яжи задачу.В один контейнер завантажили 230 коробок світильників,що на 80 коробок меньше,ніж у

другий.Скільки коробок світильників завантажили у два контейнери?

Ответы на вопрос

Отвечает Язев Иван.

1)230+80=310(коп)- у другому контейнері

2)310+230=540

відповідь:540 коробок світильників завантажили у два контейнери