До 620 грамів 40% розчину солі додали 180 грамів води. Який відсотковийвміст солі у новому розчині?


Ответы на вопрос

Отвечает Пискаев Роман.

620*40% = 620*40:100 = 24800:100 = 248 г соли в растворе

620+180 = 800 г - масса нового раствора

248:800*100 = 31:100*100 = 31% соли в новом растворе