До 600 грамів 10%-го розчину солі додали 150 грамів води який відсотодковий вміст солі в новому

розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Широглазова Настенька.

Ответ:

вміст солі в новому розчині 8%

Пошаговое объяснение:

600/100*10=60г -соли в растворе

600+150=750г- новый раствор

60:750*100=8%