Гречана крупа містить 1/10 білків, 1/40 жирів і 3/5 вуглеводів за масою. Скільки білків, жирів і

вуглеводів міститься в 1440 крупи? пж скоріше​

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Ярослав.
1) (1440:10)•1=144(г)-білків.
2)(1440:40)•1=36(г)-жирів.
3)(1440:5)•3=864(г)-вуглеводів.