У магазині було 840 кг крупи: рис складає 3/1 частину, гречана крупа – 7/2 усієї крупи, решта –

пшоно. Скільки кілограмів пшона було в магазині? А) 240 кг, Б) 280 кг, В) 320 кг, Г) 440 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Бадретдинов Артур.
Явно неправильно написано условие! Рис будет не 3/1 , а 1/3, гречка не 7/2 , а 2/7

1) 840 * 1/3 = 840/3 = 280 (кг) - рис
2) 840 * 2/7 = 1680/7 = 240 (кг) - гречка
3) 840 - (280+ 240) = 840 - 520 = 320 (кг) - пшено

Ответ : В) 320 кг