У кузові машини було 2 т 4 ц пшона в однакових мішках. У магазині з нього вивантажили 8 мішків.

Залишилося в кузові 2 т 80 кг пшона. Скільки кілограмів пшона в одному мішку? Скільки мішків залишилося на машині?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Лада.

2 т 4 ц = 2400 кг
2т80кг = 2080 кг
1)2400-2080=320(кг) выгрузили в магазин
2)320:8=40(кг) в 1 мешке
3)2080:40=52(м)
ответ:52 мешка осталось в машине