Даю 35 баллів!! Знайди довжину кола ,діаметр якого дорівнює 8,5 метрів


Ответы на вопрос

Отвечает Рогов Сергей.

Ответ:

26,69 м

Пошаговое объяснение:

Формула довжини кола = πd

8.5 м = 850 см

C = π*D = 850*π = 850* 3.14 = 2669 см = 26,69 м