Сторони трикутника відносяться як 7:6:3. знайти периметр трикутника, якщо менша сторона дорівнює 8

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Приходько Анастасия.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

7+6+3=16


8:16=0.5


7*0.5=3.5


6*0.5=3


3*0.5=1.5


От:3.5 см,3 см,1.5 см