СРОЧНО!!! Довжина вулиці 800 м а ширина 15м Її заасфальтували на кожні 100 м вквадраті пішло 3 т

асфальту Скільки всього тонн асфальту пішло на покриття вулиці Допоможіт будь ласка тому поставлю 20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Дима.

1. площа вулиці 800х15= 12 000м²

2. (12 000х3)/100= 360 т

витратили асфальту на поркриття вулиці

Отвечает Мухаметшина Алина.

Ответ:

800/15=12000м2-площадь улицы

12000*3/100=360т.-потратили на покрытые улицы