Довжина вулиці 800м , а ширина 15м.Вулицю покрили асфальтом.На кожні 100м2 потрібно 3т

асфальту.Скільки всього тонн асфальту витратили на покриття вулиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Саша.
1)800*15=12000 кв м площа вулиці
2)12000:100=120 разів по 100 кв м
3)120*3=360 т асфальту
=====================================
Отвечает Федів Антон.
800 * 15= 12000(м2)
12000  / 100= 120
120 * 3 =360
твідповідь: 360т