Довжина вулиці 800 м .а ширина 15 м .Вулицю покрили асфальтом .На кожні 100м потрібно 3 т

асфальту.Скільки всього тонн асфальту витратили на покриття вулиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Валерия.

1)площа вулиці

 800*15=12000 кв м

2)скільки витратили асфальту?

12000:100*3= 360 т

Отвечает Поморцева Анастасия.

800Х15=12000(М2)-ПЛОЩА ВУЛИЦІ

12000:100Х3=360(Т)