Довжина вулиці 800 м, а ширина – 15 м. Її за- асфальтували. На кожні 100 м2 пішло 3 т асфальту.

Скільки всього тонн асфальту пішло на покриття вулиці

Ответы на вопрос

Отвечает Карабанова Екатерина.
1)800*15=12000(м2)
2)12000:3=4000(ас)
В:4000 тон