Довжина вулиці 800 м, а ширина 15 м. Вулицю покрили асфальтом. На кожні 100 кв. м потрібно 3 т

асфальту. Скільки всього тонн асфальту витратили на покриття вулиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Диана.

1)800*15=12000 кв.м. (площа вулиці)

2)12000/100=120

3)120*3=360т (потрібно асфальту)

Отвечает Оносов Савелий.

800*15=12000 м в кв.-площадь улицы

12000/100=120 раз

120*3=360т -нужно для асфальтирования всей улицы