Бізнесмен-початківець витратив усі свої гроші на купівлю в магазині 50 пляшок лимонаду по 10 грн

Кожна. Він продає Кожну пляшку по однаковій, але вищій ціні. Після продажу 40 пляшоквін мав на 100 грн більше, ніж до купівлі. Скільки грошей матиме бізнесмен після продажу всіхпляшок лимонаду?,A: 700 грн Б: 750 грн В: 800 грнГ: 900 грнД: 1000 грн​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Данил.

Дізнаємось:

1) Скільки він мав грошей до купівлі: 50 × 10 = 500 (грн);

2) Після продажу 40 пляшок

він мав на 100 грн більше, ніж до купівлі: 500 + 100 = 600 (грн);

3) Після продажу 40 пляшок

він мав 600 грн, дізнаємось скільки коштує 1 пляшка лимонаду: 600 ÷ 40 = 15 (грн);

4) Скільки грошей заробив бізнесмен за 50 пляшок лимонаду по 15 грн: 50 × 15 = 750 (грн).

Відповідь: 750 гривень матиме бізнесмен після продажу всіх пляшок лимонаду.

Випадок б: 750 грн